SEPET KAPAT
ARA TOPLAM: 0.00 TL

İbadethane Isı Sistemleri

Cami ve diğer tüm ibadethaneler yapı gereği yüksek tavanlı olmakla beraber yalıtımları da her zaman dört mevsime uyumlu yapılmamaktadır. Bu sebepten ötürü de ibadethanelerimizde sıcak-soğuk dengesi tam olarak sağlanamamaktadır.

Uzun yıllardır içinde bulunduğumuz sektörün nabzını tuttuğumuz ve gerekli inovatif çözümleri sunduğumuz için diyebiliriz ki, bu tip kapalı alanlarda ısı sistemi çok önem -bazen hayati önem- arz etmektedir.

Aynı zamanda da cami ve diğer tüm ibadetlerin kapalı kaldığı zamanlarda yaşanabilecek olan havasız ve rutubetli ortamı kişilerin ibadetlerini de yerine getirmelerinde büyük bir problem yaratmaktadır. Bu konu hakkında bir çözüm düşünüldüğü zaman; ilk akla gelen çözüm olan ortam havalandırmak veya soğuk havalarda tüm hava giriş-çıkışlarını kapatmak kesinlikle sağlıklı değildir !
 

Yetersiz ısı sistemleri…

Günümüzde ibadethanelerde bulunan ısıtma sistemleri ve soğutma sistemleri yetersiz kalmakta ve yoğun kalabalığın neden olduğu ortamı havalandırma işini sağlıklı bir şekilde gerçekleştirememektedir. Ve diğer bir problem ise bu alanların geniş olmasından kaynaklı olarak yüksek maliyetlere sebebiyet vermesidir.

Ancak !

Tüm bu olumsuz şikayetlerden yola çıkarak Daygas Isı Sistemleri olarak gerekli araştırmalarımızı sürekli olarak sürdürmekte ve ibadethanelerin ısı sistemlerini en konforlu ve en az maliyetli olacak şekilde geliştirmeye çalışmaktayız.

Enerji kaybını en aza indirmeye çalışmanın yanında düşük  yakıt tüketimi ile de en hızlı ısı-konfor denklemini kurmak adına, çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

GİRİŞ YAP KAPAT
Şifremi Unuttum
Hesap Oluşturun