SEPET KAPAT
ARA TOPLAM: 0.00 TL

Hakkımızda

 

BİZ KİMİZ?

Daygas Isı Sistemleri 2014 yılında doğalgazla çalışan açık alan ısıtıcılarında dışa bağımlılığı azaltmak  ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak amacıyla genç girişimciler tarafından İstanbul’da kurulmuş, açık ve kapalı alan ısıtıcıları üretimine başlamıştır. Daygas kuruluşundan bu yana koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, müşterilerini müşteri gibi değil, birlikte çalıştığı partnerler olarak görmüştür.

Daygas, inovasyon ve Ar-ge çalışmalarına önem veren, bu sayede ısıtma sektöründe enerji tasarrufu sağlayan, verimli, ekonomik, kaliteli ve fonksiyonel yerli ve milli ürünleri nihai tüketiciler ile buluşturmaktadır.

Daygas, çalışma partnerlerine verdiği değer ve onlardan aldığı güç  ile günden güne büyümekte, Türkiye’nin her yerine ürün ve satış sonrası 7/24 hizmet vermekte, çeşitli ülkelere ihracat yapıp ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

2014 yılından beri hizmet veren firmamızda seramik radyant ısıtıcılar, endüstriyel seramik radyant ısıtıcılar, sıcak hava üreteçleri, boru tipi radyant ısıtıcılar ve elektrikli infrared ısıtıcıların üretimi, satışı ve satış sonrası hizmet faaliyetleri yürütülmektedir.

 

VİZYONUMUZ

Isıtma ve soğutma sektöründe çalışma partnerlerinden aldığı güç ile enerji tasarrufu sağlayan,  yenilikçi, teknolojik, ekonomik, kaliteli ve fonksiyonel ürünler üretmek ve bu sayede dünyada sevilen, bilinen  ve saygı duyulan bir marka olmak.

 

MİSYONUMUZ

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile ekonomik, kaliteli, yenilikçi, topluma ve çevreye duyarlı, tasarruflu, fonksiyonel ürünler üretmek ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

 

GİRİŞ YAP KAPAT
Şifremi Unuttum
Hesap Oluşturun