SEPET KAPAT
ARA TOPLAM: 0.00 TL

Sera Isı Sistemleri

Sera uygulaması dünyada yaygın olduğu gibi Türkiye’de de fazlası ile yaygın olan bir tarım türüdür. Geçimini topraktan sağlayan ve bu alanda dünya sıralamasına giren ülkemizde, seracılığın  en büyük problemlerinin başında ısıtma ve soğutma gelmektedir.

Ancak Daygas, alanındaki tecrübesi ve yenilikçi bakış açısı ile hem istediğiniz hem de tamamen ihtiyacınız olan ısıtma ve soğutma ürünlerini sizlere sunmaktadır !

Problem tam olarak nedir?

Seracılıkta, ısı sistemleri ile ilgili yaşanan en büyük problemlerin başında seraların homojen bir şekilde ısıtılıp soğutulmadığıdır. Eğer homojen bir dağılım gerçekleşmez ve gereğinden fazla ısıtma ya da soğutma gerçekleşirse hem toprağa hem de mahsule zarar verilebilir. Bu nedenle de Daygas, geliştirmiş olduğu son teknolojik ısı sistemleri ile seranızın homojen bir şekilde ısı ile temas etmesini sağlamaktadır.

Düşük enerji tüketimi ile oldukça iyi bir geri dönüş veren Daygas ürünleri, aynı zamanda da seranızın havasını temizlerken sinek ve bakteri üretimine neden olan havayı da temizlemektedir.

Doğru vermiş olduğunuz bir karar ile hem uygun fiyatlı ısı sistemine sahip olabilir hem de diğer tüm Daygas özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey bizimle iletişime geçmek.

GİRİŞ YAP KAPAT
Şifremi Unuttum
Hesap Oluşturun