SEPET KAPAT
ARA TOPLAM: 0.00 TL

Stadyum

Spor müsabakalarının olmazsa olmazı stadyumlar düzenlenen maçları izlemek üzere binlerce seyirciyi içinde barındırmak adına tasarlanmış alanlardır. Oldukça büyük olan bu yapı alanları, dört mevsim düzenlenen müsabakaları izlemek için yılda yüzbinlerce seyirciyi ağırlamaktadır. Genel bir tabloya vurulduğu zaman bu oran oldukça fazladır.

Bu sebepleten ötürü kalabalık bir ortamın havasını temiz tutmak ve aynı anda da o ortamı istenilen sıcaklıkta tutmak oldukça zor ve masraflı bir iştir.Bu nedenle de bu tip alanlar için kullanımı kolay ve diğer yapılara nazaran daha büyük ısıtma sistemleri uygun görülmektedir.

Bu ihtiyacı gidermek adına kullanılacak yöntemler oldukça masraflıdır diyebiliriz. Bu sebepten ötürü de bu tip alanlar için kullanımı kolay ve maliyeti daha uygun sistemler tercih etmektedirler. Ama unutmayın ki yüksek performanslı çözümleri ise yüksek tecrübe ve özverili Ar-Ge çalışmaları gerektirmektedir.

Daygas Isı Sistemleri de sahip olduğu tecrübeyi ve kaliteli Ar-Ge yatırımlarını bu alanda da kullanarak yüksek verimlilik sağlayan çözümlerini düşük maliyete müşterileri ile buluşturmaktadır. Daygas Isı, sürekli olarak üzerinde çalıştığı Ar-Ge yatırımları ve müşterilerinden aldığı geri dönüşler sayesinde kalite ve performansından ödün vermeden çağın çok ötesinde teknolojiler sunmaya devam etmektedir.

GİRİŞ YAP KAPAT
Şifremi Unuttum
Hesap Oluşturun